قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت و راه اندازی

سایت شرکتی و فروشگاهی

دارای ویژگی های خاص که مد نظر شما می باشد

ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

فن آوری اطلاعات بارثاوا با دارا بودن تیمی قوی و با تجربه در زمینه طراحی سایت،راه اندازی فروشگاه آنلاین،دیجیتال مارکتینگ و دیجیتا برندینگ می تواند به شما کمک کند.همچنین بیزینس پلن فروش در خصوص کسب و کار شما و افزایش فروش.

طراحی و راه اندازی سایت

طراحی وب سایت شما بصورت شرکتی و فروشگاهی و ترکیبی از این دو انجام می شود.در یک جلسه کلیه درخواستهای شما لیست شده و بر اساس آن ساخت سایت وردپرسی صورت می گیرد.

باز طراحی و بهینه سازی

بهینه سازی سایت،سئو و اضافه کردن موارد درخواستی شما بر روی سایت فعلی شما.معرفی به موتورهای جستجو گر.ایجاد بستری مناسب برای معرفی کسب و کارتان در فضای مجازی

دیجیتال مارکتینگ

مشاوره و راه اندازی مارکتینگ شما در وبسایت خودتان.مشاوره رایگان بخشی از خدمات ما به شما می باشد.ارایه راهکارهای جدید و نوین در زمینه فروش کالا و خدمات و توسعه کسب کارتان.

قیمت طراحی سایت بر اساس نوع طراحی وب سایت

هزینه طراحی سایت ساده

هزینه طراحی یک سایت معمولی شامل  هزینه دامین،هاست و قالب و ویرایش قالب می باشد.مناسب برای شرکت های تازه تاسیس .

هزینه طراحی سایت خوب 

 طراحی یک سایت خوب  با دیزاین  خوب به همراه کارکردهای مناسب و با محتوای مناسب بدون هزینه های جانبی.کاربردی برای کسبه

 سایت حرفه ای  

 طراحی سایت حرفه ای   با دیزاین گرافیکی و قابلیت‌هایی حرفه‌ای.مناسب برای فروشگاهایی که فروش آنلاین دارند.

 سایت ریسپانسیو 

 طراحی سایت ریسپانسیو  با ابعاد  موبایل و تبلت و واکنش گرا دارای اپ اختصاصی،البته بسته به خواسته شما قیمتش تغییرمیکند.

قیمت طراحی سایت بر اساس عرصه کاری و زمینه کاربردی 

 سایت شرکتی

 طراحی سایت شرکتی معمولی باکارکردهای معمول و دیزاین ساده .هزینه هاست و دامین و قالب به مبلغ فوق افزوده می شود.اضافه کردن لندینگ پیج و یا یک طراحی اختصاصی روی قیمت موثر است.

 سایت فروشگاهی

 طراحی سایت فروشگاه،بستگی به تعداد محصولات و زمینه کاری دارد.بجز هزینه گرافیک و هزینه های جانبی  .البته کارکردهای سایت در قیمت تاثیر گذار است.

طراحی سایت شخصی 

 طراحی سایت شخصی  و  برندسازی شخصی برای چهره ها و شخصیت ها و افراد معروف و  خواننده‌ها،‌اساتید دانشگاه،‌.اضافه کردن فرمها و یا موارد خاص روی قیمت موثر است

 طراحی سایت خبری

طراحی مجله خبری و بنگاه های خبری  و اشتراک اخبار .اضافه کردن فرمها،دریافت فایل، و اپ اختصاصی ،هزینه  هاست ،روی قیمت موثر است.

 سایت پزشکی 

طراحی سایت پزشکی نوبت دهی و  اطلاع رسانی برای پزشکان. ارائه کننده خدمات درمانی و سرویس های سلامت و خدمات تشخیصی و مشاوره پزشکی دارای موارد متنوعی است که بر روی قیمت تاثیر گذار است.

 سایت گردشگری 

 طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری. شرکت های فعال در صنعت گردشگری . برای معرفی تورهای مسافرتی. استفاده از پکیج های گردشگری-رزرو تور و نوبت دهی آنلاین بر قیمت تاثیر گذار است می باشد.

 سایت هتل 

 سایت هتل و  راه اندازی پرتال اطلاع رسانی برای هتل ها و اماکن اقامتی.استفاده از آبشن های معرفی و مسافرپذیری و رزرواسیون اتاق  .البته قیمت بر اساس آبشنهای مورد نیاز قابل کاهش یا افزایش است.

 سایت مدرسه 

هزینه طراحی سایت آموزشی و  برای آموزشگاه ها و مدارس و  پروژه های طراحی سایت دبستان ها و دبیرستان ها و آموزشگاه ها بستگی به مواردخواسته شده دارد.

چنانچه برایتان هنوز سوالی بی پاسخ مانده است،هم اکنون تماس  بگیرید.

سبد خرید
نوار کناری
لیست علاقه مندی ها
حساب من