خدمات

خدمات

ما خدمات گسترده ای ارائه می دهیم

فن آوری اطلاعات بارثاوا با دارا بودن تیمی قوی و با تجربه در زمینه طراحی سایت،پشتیبانی سایت،باز طراحی سایت قدیمی،سئو سایت و دریافت ترافیک بالا،تبلیغات و تولید محتوا می تواند به شما کمک کند.همچنین طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی،شخصی،مدارس،گردشگری .مشاوره در بخش دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ.افزایش فروش و راه اندازی باشگاه مشتریان.

ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

 نوع خرید در جامعه ما تغییر کرده ،حتما به این فکر کرده ای که چگونه می توانید خدمات و کالاهای خود را بفروش برسانید.درست فکر کرده اید.فروش آنلاین و راه اندازی فروشگاه اینترنتی.ما در زمینه کسب و کارهای اینترنتی دارای تجربه هستیم.راه اندازی یک سایت برای فروش،راه حلی منطقی و اقتصادی است.بارثاوا می تواند برای شما سایت وردپرسی و فروشگاه اینترنتی راه اندازی کند.مشاوره به شما می دهیم تا بتوانید در کسب و کارتان موفق شوید.برای رسیدن به رویاهایتان هم اکنون از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

طراحی سایت و سئو

طراحی وب سایت شما بصورت شرکتی و فروشگاهی و ترکیبی از این دو انجام می شود.در یک جلسه کلیه درخواستهای شما لیست شده و بر اساس آن ساخت وب سایت صورت می گیرد.

باز طراحی سایت

بهینه سازی سایت،سئو و اضافه کردن موارد درخواستی شما بر روی سایت فعلی شما.معرفی به موتورهای جستجو گر.ایجاد بستری مناسب برای معرفی کسب و کارتان

دیجیتال مارکتینگ وپبرندینگ

مشاوره و راه اندازی فروشگاه آنلاین شما در وبسایت خودتان.مشاوره رایگان بخشی از خدمات ما به شما می باشد.ارایه راهکارهای جدید و نوین در زمینه فروش کالا و خدمات.

شبکه های اجتماعی

دیده شدن در شبکه های اجتماعی،فروش و تبلیغات شما.راه اندازی پیج اینستگرام.رپرتاژ آگهی.ارائه راهکارهای نوین تبلیغات در فضای مجازی

فروشگاهی

ساخت فروشگاه اینترنتی با جدیدترین متدهای روز.بهینه شده برای موتورهای جستجو گر.فروشگاه وردپرسی،اتصال به درگاه بانک،اتصال به پست،معرفی برند و کالا و خدمات شما.انتخاب یک تم اختصاصی که مخصوص شما و برندتان می باشد.

کمک و پشتیبانی

پشتیبانی و بروز رسانی سایت.قالب و پوسته وردپرسی سایت-بارگذاری محصولات،لندینگ پیج-بارگذاری بنرهای تبلیغاتی و پوستر چشنوارهای شما بر روی صفحه اول سایت-آموزششما برای مدیریت سایتتان

بیایید با هم چیزهای عالی بسازیم.

مشاوره رایگان برای راه اندازی و یا باز طراحی سایت،تولید محتوا،پشتیبانی و سئو سایتتان

سبد خرید
نوار کناری
لیست علاقه مندی ها
حساب من