طراحی سایت سئو محور

طراحی سایت سئو محور

طراحی سایت سئو محور یکی از مهمترین عوامل در بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو است. در این نوع طراحی، اصول بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو رعایت می‌شود و سایت با هدف جذب ترافیک آماده می‌شود. برای طراحی سایت سئو محور، باید از طرح‌های بسیار ساده و قابل فهم برای موتورهای جستجو استفاده شود، عناصر مثل سرعت لود، استفاده از کلمات کلیدی در عنوان صفحه، متن و توضیحات تصویر، بهبود داخلی، بررسی و بهبود لینک‌ها، بهینه سازی تصاویر و همچنین تأمین امنیت سایت از جمله مواردی هستند که در طراحی سایت سئو محور باید به آن‌ها توجه شود. به طور خلاصه، هدف اصلی طراحی سایت سئو محور، جذب بیشترین ترافیک ممکن و بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجوی اینترنت است.

با افزایش رقابت در فضای آنلاین، سئو سایت به عنوان یک راهکار اساسی برای جذب ترافیک ارگانیک به وب‌سایت ها محسوب می‌شود. سئو مجور یکی از شیوه‌های بهینه سازی سایت است که در آن از محتوای بالایی استفاده می‌شود تا سایت در نتایج جستجوی گوگل بهترین رتبه را کسب کند. این روش بر خلاف سئو سیاه، با احترام به قوانین و راهنمایی های گوگل و سایر موتورهای جستجو عمل می‌کند و هیچ گونه اسپم یا تقلبی در آن وجود ندارد. برای اجرای سئو مجور، باید به محتوای مفید و با کیفیت توجه کرده، از کلمات کلیدی صحیح در سایت استفاده نموده و در طراحی سایت بهینه و استاندارد را رعایت کرد.

برای محاسبه هزینه سایت سئو محور ابتدا باید برآورد کرد که چه میزان سئو برای وبسایت خود نیاز دارید؟ بعد از برآورد هزینه دوگانه است که شامل هزینه دستیابی به رتبه‌های بالای صفحه اول موتورهای جستجو و هزینه حفظ رتبه‌های دستیابی شده می‌شود. هزینه دستیابی به رتبه‌های بالای صفحه اول به تعداد کلمات کلیدی و نوع تخصصی بودن سایت شما بستگی دارد. درصورتی که سایت شما با تخصصی خاصی به بازار عرضه شود، می تواند هزینه فراتر از500 میلیون در سال هم باشد. هزینه حفظ رتبه‌های دستیابی شده نیز شامل هزینه به روز رسانی و تولید محتوای زیبا در سایت شما، تحلیل رقبا و ساماندهی و دسته‌بندی اطلاعاتی در وب سایت شما میشود. هزینه حفظ رتبه‌های دستیابی شده هر ماه به صورت دوره‌ای اعمال می‌شود.

پلالنهای پشتیبانی را می توانید مشاهده کنید. ممکن است ترکیبی از آپشن‌های پلان های سه‌گانه مورد نیاز شما باشد و یا چیزی کمتر از پلان اول یا بالاتر از پلان سوم احتیاج داشته باشید. قیمت طراحی تم و قالب گرافیکی سایت اختصاصی را نیز بررسی کنید . خوشبختانه می‌توانید امکانات بیشتر را، در آینده،  به سایت خود اضافه کنید. لذا برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.اگر سوالی دارید به صفحه سوالهای متداول مراجعه فرمایید.

چنانچه برایتان هنوز سوالی بی پاسخ مانده است،هم اکنون تماس  بگیرید.

سبد خرید
نوار کناری
لیست علاقه مندی ها
حساب من