استخدام و فرایند پذیرش همکار

استخدام و فرایند پذیرش همکار

روش‌های مجاز همکاری با بارثاوا

استخدام و فرایند پذیرش همکار در فن آوری اطلاعات بارثاوا در قسمتهای طراحی سایت،سئو،تولید محتوا ،گرافیک و بازاریابی به چند رو ش انجام می شود.ما این موارد را بیان می کنیم.شما با مطالعه موارد فوق ببینید با کدام روش و کدام بخش می توانید با ما همکاری داشته باشید.

ما به چهار  مدل همکار جذب می کنیم که به اختصار خدمتتان توضیح میدهم.

1-همکاران ثابت که طبق قوانین وزرات کار جذب می شوند.این افراد باید مدرک  تحصیلی لیسانس به بالا داشته و دارای تخصص در بخش مربوطه باشند.

2-همکاران بصورت فریلنسری (دورکار)که بر اساس توافق ،در بخش طراحی سایت،سئو ،محتوا نویسی و گرافیک ،بخشی از کار را انجام داده و پس از تایید توسط کارشناس مربوطه،مبلغ کار کرد را دریافت می کنند.

3-همکاارانی که بصورت پروژه ای با ما کار می کنند و صفر تا صد کار را خودشان،تحت نظارت شرکت،انجام می هند.کلیه بخشهای سایت اعم از طراحی سایت،سئو و…..توسط خودشان انجام می شود.این افراد حتما باید دارای رزومه کار بوده و حداقل بر روی 10 سایت ورد پرسی کار کرده باشند.مدرک تحصیلی این افراد حداقل دیپلم باید باشد.بیشتر تاکید ما بر تجربه و کار عملی این افراد می باشد.

4-همکارانی که فقط بازاریاب هستند.مدرک و یا تجربه کاری در طراحی سایت و سئو و تولید محتوا و گرافیگ در حد آشنایی برای این افراد کافی است.ظاهری آراسته،روابط عمومی بالا و شناخت بازار هدف،از جمله آیتمهای مهم است که این افراد باید بدانند.پرداخت حقوق و مزایا هم بصورت ثابت امکان پذیر است و هم بصورت پروژه ای.

توضیحات کلی در خصوص شرایط استخدام و همکاری خدمتتان دادم.جهت همکاری و استخدام در طراحی سایت،انجام سئو ومحتوا نویسی و گرافیک و بازاریابی حتما با ما تماس بگیرید و فرم زیر را پر کنید.

لطفا افرادی که فقط در زمینه طراحی سایت،سئو،محتوا و گرافیک تمایل به همکاری دارند این فرم را پر کنند.

لطفا افرادی که فقط در زمینه بازاریابی تمایل به همکاری دارند این فرم را پر کنند.

سبد خرید
نوار کناری
لیست علاقه مندی ها
حساب من