استخدام و پذیرش بازاریاب

استخدام وپذیرش بازاریاب

روش‌های مجاز همکاری با بارثاوا

با درود.اکنون که داخل این صفحه هستید،تصمیم گرفتید که به خانواده بزرگ بارثاوا بپیوندید.ما خوشحالیم که شما را در جمع خودمان می بینیم.کامل کردن فرم زیر اولین مرحله از وردود شما در مجموعه بارثاوا با سمت بازاریاب(شریک تجاری)می باشد.استخدام و فرایند پذیرش بازاریاب در فن آوری اطلاعات بارثاوا در قسمتهای طراحی سایت،سئو،تولید محتوا ،گرافیک  به چند رو ش انجام می شود.ما این موارد را بیان می کنیم.شما با مطالعه موارد فوق ببینید با کدام روش  می توانید با ما همکاری داشته باشید.

حتما پس از پر کردن فرم،صفحات

1-نحوه محاسبه هزینه و تعرفه طراحی سایت و قیمت گذاری

2-نحوه پرداخت مبلغ پروژه طراحی وب سایت

3-3 روش‌ انجام طراحی و راه اندازی سایت وردپرسی

4-قیمت طراحی سایت

را مطالعه بفرمایید.این قسمتها در نوارمنوی اصلی-درباره بارثاوا و قیمت طراحی سایت می باشد.

لطفا این فرم را پر کنند.

بازاریابی در حوزه کاری  ما شامل گرفتن سفارش طراحی سایت می باشد.بازاریاب بسته به حوزه هایی که کار کرده،مثلا پوشاک،مواد غذایی،… به مغازه ها ،فروشگاهها و شرکت ها مراجعه کرده و شرکت را معرفی می کند و توضیحاتی در خصوص طراحی سایت و محاسن آن به مشتری می دهد.دقیقا مثل فروش کالا.مابه چهار  مدل بازاریاب جذب می کنیم که به اختصار خدمتتان توضیح میدهم.

1-بازاریاب ثابت که طبق قوانین وزرات کار جذب می شوند.این افراد باید مدرک  تحصیلی مرتبط داشته باشند و فوق دیپلم به بالا و دارای تخصص در بخش طراحی سایت  باشند.

2-بازاریاب بصورت فریلنسری (دورکار)که بر اساس توافق ،در استان و شهرخود  کار را انجام داده و پس از تایید توسط کارشناس مربوطه،مبلغ کار کرد را دریافت می کنند.

3-بازاریابانی که که بصورت پروژه ای با ما کار می کنند.بر اساس تعداد کار و رقم دریافتی با شرکت توافق کرده و در پایان پروژه مبلغ مورد نظر را دریافت می کنند.مثلا توافق بر روی 5عدد طراحی سایت درماه،2 پروژه سئو،طراحی یک اپ موبایل،20 عدد محتوا و 5 عدد لگو .این پکیج با بازاریاب بسته شده و بازاریاب ملزم به انجام آن است.

4-بازاریابی که  تجربه کاری در طراحی سایت و سئو و تولید محتوا و گرافیگ داشته وقبلا خودش کارها را انجام می داده.اما اکنون تصمیم گرفته که فقط بازاریابی کرده و کار را به شرکت واگذار کند.همکاری ما با این افراد بصورت پروژه ای است.یعنی پس از توافق مبلغ کار پرداخت می شود.

توضیحات کلی در خصوص شرایط جذب بازاریاب را خدمتتان دادم.جهت همکاری بعنوان بازاریاب شرکت در بخش  طراحی سایت،انجام سئو ومحتوا نویسی و گرافیک و حتما با ما تماس بگیرید .

سبد خرید
نوار کناری
لیست علاقه مندی ها
حساب من