طراحی سایت

نکته های مهم در طراحی سایت حرفه ای و فوق حرفه‌ای

نکته های مهم در طراحی سایت حرفه ای و ساخت وب فوق حرفه‌ای

فهرست مطالب

طراحی سایت حرفه ای با کدنویسی یا با سی‌ام‌اس‌های آماده.

در گذشته  تصور می‌شد که با کد نویسی طراحی سایت حرفه ای است.برنامه نویسان بر این باور بودند.اما امروزه به این نتیجه رسیدند که با SMS هم می توان سایت حرفه ای ساخت.  یک سایت حرفه ای را هم می توان با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای آماده و  اوپن سورس ساخت. برنامه‌نویسی اختصاصی یک سایت از صفر،  آن را حرفه ای نمی‌کند . حتی از سطحی‌ترین امکاناتی که ضعیف‌ترین سی‌ام‌اس‌های آماده هم از آن بهره‌مندند، بی‌نصیب می‌مانید. در بعضی از سایت های ایده پردازانه ، که آنچه مشتری می‌خواهد می توان از کد نویسی استفاده کرد.اما عموما  در  هسته اوپن‌سورس موارد درخواستی موجود می باشد.نوشتن از صفر، محض خطاست و مشتری را با مشکلات فراوان روبرو می‌کند. درست مثل اینکه شما به جای خرید یک خودرو از کمپانی خودروساز، بخواهید در گاراژ خود یک خودرو از صفر بسازید!

نمونه طراحی سایت حرفه ای وبهترین نمونه کارهای حرفه

در سایت جایزه رقابت جهانی طراحان وب : وبی اوارد (webby awards) . این نهاد بین‌المللی هر ساله بر اساس آخرین پارامترها و با بهره‌مندی از سرشناس‌ترین داوران جهانی، سایت‌های مختلف در عرصه‌های مختلف را بررسی میکنند . حرفه‌ای‌ترین سایتها را رده‌بندی، رتبه‌بندی و معرفی می کنند. در دسته‌های مختلف می‌توان ایده‌های فوق حرفه ای طراحان وب معتبر دنیا را مشاهده کرد. البته لزوما این چنین نیست که هر سایت بین‌المللی حرفه‌ای است.ممکنه دانش فنی اجرای پروژه‌ای مشابه آن در ایران هم وجود داشته باشد. اما نمونه ایرانی وبی اوارد که آنهم فهرستی از سایتهای برتر بررسی شده است، سایت جشنواره وب ایران است.

بهترین نرم افزار طراحی سایت حرفه ای

یافتن نرم افزار حرفه ای سایت ساز، به معنی رسیدن به سایتی حرفه ای نیست.همپای ابزار، خود شما هم باید حرفه ای باشید .نرم افزار حرفه ای ،نیاز به کاربر حرفه ای دارد.ب اما طی مقالات متعدد، بهترین نرم افزار ساخت سایت، در دنیا، وردپرس است.  اکوسیستم آن نسبت به دیگر هسته های اوپن سورس، گسترده تر، متخصصین آن بیشتر و دامنه سایت های راه اندازی شده با آن وسیع تر است. البته گاه برای راه اندازی تیپ خاصی از سایت، هسته خاصی مورد نیاز است. برای عموم وب سایت ها، امروزه وردپرس بهترین سایت ساز حرفه ای است.

ارزانترین طراحی سایت حرفه ای

دو کلمه ارزان و حرفه ای در کنار هم، همخوانی ندارد .در مواقعی هم ضد یکدیگر نیز هستند. و تجربه زندگی نشان میدهد اگر چیزی حرفه ای است  ارزان نیست . اگر ارزان است پس حرفه ای نیست.  شرکت طراح وب  نمی‌ تواند به سادگی و ارزانی به سایتی حرفه ای برسد و عرضه کند. اما اگر بپرسید طراحی سایت حرفه ای با قیمت مناسب، بله پاسخ مثبت است.یکی از وجوه حرفه‌ای‌گری شرکت طراح باید این باشد که سعی کند قیمت تمام شده را برای مشتری نهایی پایین بیاورد. ما در بارثاوا، خود را یک شرکت طراحی سایت حرفه ای با قیمت مناسب می‌دانیم.

اجزای یک سایت حرفه ای

قطعا یک سایت حرفه ای دارای اجزا و قسمتهای حرفه ای می باشد.من تعدادی از این قسمتها را به اختصار نام میبرم.

1- طراحی لگوی حرفه ای

2- طراحی قالب وردپرس حرفه ای

3- طراحی اپلیکشن حرفه ای

4-استفاده از پلاگین های کاملا حرفه ای

5-طراحی بنر ها و بروشور ها کاملا حرفه ای

6-استفاده از گرافیک حرفه ای در تمام بخشهای سایت

 مراحل طراحی و ساخت یک سایت حرفه ای

رسیدن به سایتی حرفه ای، یک مرحله بیشتر ندارد و آنهم یافتن یک شرکت طراح وب حرفه ای و سپردن تمام و کمال  به اوست. اگر بدرستی یک شرکت حرفه ای را پیدا کردید، به روندهای او احترام بگذارید .حتما خروجی کار واقعا اصولی و حرفه ای می شود. این راه بسیار ساده تری است تا تبدیل شدن خود شما از صفر به یک طراح وب حرفه ای!

سفارش طراحی سایت

شرکت حرفه ای را بیابید.با وی تماس بگیرید، حتما یک شرکت حرفه ای فکری برای سنجش نیازهای شما ب کرده است .و پس از نیازسنجی شما برای پروژه تان پیش فاکتور صادر خواهد کرد و بقیه مراحل…

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

یک سایت حرفه ای:

1- باید سرعت لودش بالا باشد و سریع لود شود.

2- گرافیکش و تمش به روز، جذاب و مدرن باشد.

3- طراحی سایت ریسپانسیو باشد و روی انواع موبایل و تبلت به خوبی جواب دهد.

4- روی ورژن های مختلف مرورگر در سیستم عامل های گوناگون، یکسان نمایش یابد.

5- زیرساخت قوی برای سئو داشته باشد و پرمحتوا و غنی از دیتا باشد.

6- هاستینگی قدرتمند و درست کانفیگ شده داشته باشد.

7- امنیت بالایی داشته باشد و در برابر هکرها دچار نفوذ و هک نشود.

8- پانل ادمین خوش دست و با امکانات متنوع و کاربر پسندی داشته باشد.

9- تیم حرفه ای پاسخگوی موارد پشتیبانی آن باشند.

بهترین طراحی سایت حرفه ای و شرکت طراح وب حرفه ای

شما برای تشخیص حرفه ای بودن یا نبودن یک شرکت طراح وب باید ملاک و معیار داشته باشید.

1-گرافیک سایت خود شرکت طراحی گرافیک حرفه ای، جذاب باشد.

2- طراح سایت خیلی حرفه ای ، در طراحی وب سایت خود بالاترین  دقت را به نمایش می گذارد.قطعا به  سایت مشتری بیش از سایت خودش دلسوزی میکند.ا در وبسایت خود شرکت طراح ، محتوا و دیزاین  می تواند نشانه حرفه ای باشد.

3- شرکت طراحی وب سایت حرفه ای، باید تمام چیدمانش حرفه ای باشد .باید پاسخگویی تلفنی اش، سرعت پاسخگویی اش، نظم اسناد و مدارکش کامل و درست باشد.  گردش کار و روندهای داخلی اش، فرهنگ سازمانی اش، دانش فنی پرسنلش و اخلاق کسب و کارش هم حرفه ای باشد.

4- در مورد  شرکت های طراحی حرفه ای اظهار نظر نکند.  شرکت حرفه ای  نباید خود را تنها حرفه ای روی کره زمین بداند . وقتی از او درباره دیگر شرکت های رقیبش پرسیدند به بدی یاد نکند، بلکه باید در کمال متانت پاسخی کارشناسی و منصفانه بدهد.

5- شرکت های طراحی سایت حرفه ای، معمولا در عرصه ای که تجربه دارند کار میکنند .  یک شرکت حرفه ای است، پس می بایست انواع خاصی از پروژه را بپذیرد .به عبارتی تخصص و حرفه ای بودن تنها با تمرکز بوجود می آید.

در عین حال تمام موارد بالا، ضمن بررسی عاقلانه و هوشیارانه ،با مشاور هم بررسی شود.ببینید نهایتا این کدامین شرکت است که توانایی انجام پروژه شما را دارد. فکر و بررسی انسان،در انتخاب راه درست، خطا نمیکند.

اصول طراحی سایت حرفه ای

حرفه ای شدن در هر کاری اصولی دارد. من جمله برای تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای .

1- می بایست قبل از ورود به عرصه عملی دانش اندوزی کنید.  بصورت کاملا علمی و زیرساختی وب و صنعت طراحی وب را بشناسید.

2- می بایست سالها کسب تجربه کنید.  در پروژه ای متعدد طراحی وب، حالت های مختلف، تنوع مشکلات، تنوع مشتریان متوجه شوید.

3- می بایست استانداردهای صنعت را جویا شوید .

4- می بایست علاوه بر انجام پروژه های وب، فکری برای بازاریابی کسب و کار، مرتبط انجام شود.سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان، سامانه مدیریت تیکت و پشتیبانی و سیستم های مدیریت وظایف و گردش کار و مدیریت پروژه بکنید.

5-می بایست موفق به گردآوری تیمی کارآمد، متخصص، با تجربه و نخبه شوید.

6- می بایست  آموزش مستمر و دانش ازایی در برنامهروزمره باشد.

شما همچنین از پلالنهای پشتیبانی می توانید استفاده کنید. طراحی تم و قالب گرافیکی سایت اختصاصی شما صورت خواهد گرفت . خوشبختانه می‌توانید امکانات بیشتر را، در آینده،  به سایت خود اضافه کنید. لذا برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.اگر سوالی دارید به صفحه سوالهای متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *