نحوه پرداخت مبلغ پروژه طراحی وب سایت

نحوه پرداخت مبلغ پروژه طراحی وب سایت

نحوه پرداخت مبلغ سایت چگونه است؟برای انجام یک پروژه طراحی سایت چندبار باید هزینه کنیم؟ این هزینه شامل چه مواردی است؟ کدام را یکبار میدهیم و کدام را سالیانه تمدیدمیکنیم؟طریقه پرداخت مبلغ سایت چگونه است؟

نحوه پرداخت مبلغ پروژه طراحی وب سایت این روزها بسیار متنوع شده است. فریلنسرها که به صورت فردی طراحی سایت انجام می‌دهند.شرکت‌های طراحی سایت به صورت تیمی پروژه را پیش می‌برند .هر کدام پیشنهادات متفاوتی برای قیمت طراحی سایت ارائه می‌دهند . مشتریان با یک سوال مهم روبه‌رو می‌کنند؛ چرا برای صنف طراحان هزینه طراحی سایت تعریف مشخص و یکسانی وجود ندارد؟ پاسخ کوتاه اینکه: کار طراحی وب سایت بسیار کیفی است. در این‌جا قصد داریم علت این تفاوت را توضیح دهیم . در نهایت انتخاب را بر عهده شما می‌گذاریم. لازم به ذکر است در طراحی سایت کیفیت پشتیبانی به اندازه کیفیت انجام پروژه و حتی بیشتر اهمیت دارد .پشتیبانی خوب تنها توسط شرکت های با تجربه   بدرستی انجام می‌شود.

(Domain Registering Cost)

مبلغ هزینه ثبت و تمدید دامنه

مبلغی که بابت ثبت یک دامنه اینترنتی یا www می پردازید .این دامنه ها با پسوند های متنوعی می باشد.

 • مواعد پرداخت : سالیانه.

 • مدت اعتبار : تا یکسال، البته امکان تمدید ۵ ساله هم هست.

 • نکته : گاهی بعضی ترجیح میدهند چندین نام دامنه با حالت های نوشتاری گوناگون و یا پسوندهای مختلف از نام تجاری خود را ثبت کنند تا توسط دیگران ثبت نشود. سپس یکی را اصلی و بقیه را اصطلاحا در هاست خود پارک میکنند.

(Site Hosting Cost)

مبلغ هزینه میزبانی و هاست

مبلغی که بابت میزبانی نرم افزار و محتوای سایت روی یک سرور اینترنتی دائما روشن می پردازید .

 • مواعد پرداخت : سالیانه و یا ماهیانه.

 • مدت اعتبار : معمولا تا یکسال اما امکان تمدید دو یا سه ساله هم هست.

 • پرداخت به : شرکت هاستینگ

 • نکته : فضای هاستینگ اولیه ای برای سایت شما در نظر گرفته می‌شود. بسته به حجم استفاده شما و کاربران‌تان، ممکن است تا چند سال پر نشود.ممکن است بعد از مدتی به فضای بیشتری  نیاز پیدا کنید.

(Website Support َand SEO Cost)

هزینه پشتیبانی و سئو سایت

مبلغی که بابت دریافت خدمات پشتیبانی سئو، رسیدگی به امور فنی و زیرساختی سایت، پاسخگویی سوالات تان و حل مشکلات محتمل به شرکت طراح وب خود، می پردازید

 • مواعد پرداخت : ماهیانه.

 • مدت اعتبار : قابل تمدیدو قرارداد حداقل یک ساله(12 ماه) می باشد.

 • نکته : ممکن است در طول مدت پشتیبانی و سئو، توسعه ای یا افزودن بخشی به سایت نیاز پیدا کنیداین نیاز و خواسته مشمول برآوردن و اعلام هزینه مجزا است.

(Website Support Cost)

هزینه پشتیبانی وب سایت

مبلغی که بابت دریافت خدمات پشتیبانی، رسیدگی به امور فنی و زیرساختی سایت، پاسخگویی سوالات تان و حل مشکلات محتمل به شرکت طراح وب خود، می پردازید .

 • مواعد پرداخت : سالیانه.

 • مدت اعتبار : تا یکسال

 • نکته : ممکن است در طول مدت پشتیبانی، توسعه ای و یا برنامه نویسی و یا افزودن بخشی به سایت نیاز پیدا کنید.یا تغییراتی که قبلا نگفته اید، بخواهید انجام دهید.

بارثاوا از چه طریقی اعلام زمان و هزینه می‌کند؟

روش اعلام هزینه و زمان انجام پروژه همه شرکت های طراح وب یکسان نیست .  درستی و کیفیت سنجش  صحیح نیازمندیها و تخمین هزینه درست نیز در شرکتهای طراح  مشابه هم نیست.بارثاوا بر اساس متدی جدید و کارآمد این مهم را انجام میدهد.

اعلام هزینه طی تماس تلفنی اولیه

صرف شنیدن چندین جمله کوتاه از توصیف پروژه توسط مشتری پشت تلفن و طی تماس اولیه، مبلغ و مدت زمانی را، به صورت حدودی تخمین می زنند و اعلام میکنند. این کارباعث بوجود آمدن مشکلاتی می شود. این تیپ شرکت های طراح وب، معمولا بصورت حدودی قیمت میدهند. البته بعدا ممکنه زمان و هزینه اعلامی،تغییر کند.

اعلام هزینه طی جلسه حضوری

اعلام زمان و هزینه را موکول به برگزاری جلسه حضوری می‌کنند. گرچه این روش نسبت به اعلام زمان و هزینه تلفنی بهتر است و مورد پذیرش و تقاضای مشتری هم هست.عمدتا اصرار شرکت های طراح برای جلسه حضوری، سنجش ابعاد پروژه و سنجش خواسته های مشتری است.سنجش درست و دقیق ابعاد پروژه، منوط به پاسخ دهی به سوالات شفاهی و دیدن ابعاد کار است.

اعلام هزینه با تکمیل فرم نیازسنجی

.نیازهای مشتری که پاسخ‌دهی به حدود ۱۰۰ سوال استاندارد جهانی است.تکمیل یک فرم نیازسنجی چند‌مرحله‌ای ، که مشتری در اسرع وقت و با کمترین هزینه زمانی، آن را پاسخ می‌دهد. به ابعاد پروژه‌اش می‌اندیشد و پاسخ‌های سنجیده می‌دهد .جواب‌های او، ابعاد پروژه را کامل و بی‌هیچ ابهام برای مروشن میکند. ما اعلام زمان و قیمت را ارائه می کنیم.

طریقه پرداخت مبلغ پروژه طراحی وب سایت

مبلغ پروژه را، طی چندین مرحله،‌ در چه مرحله از انجام پروژه و به چه صورتی می پردازید.

 پیش پرداخت قرارداد

برای شروع شدن پروژه، بعد از  نهایی شدن و پس از تایید توسط مشتری، انعقاد قرارداد انجام می شود.مشتری، به عنوان پیش پرداخت،طبق توافق  مبلغی از قرارداد را  می پردازد تا کار استارت بخورد.

پرداخت پس از تایید گرافیکی

با استارت پروژه در مرحله قبل، همکاران گرافیست ما، شروع به طراحی اولیه می کنند.کار طراحی صفحه اصلی سایت مشتری، مطابق با قرارداد، انجام می‌شود.با پرداخت این مرحله ،مشتری بر سایت خود تایید نهایی را انجام می دهد.

تسویه  تحویل سایت

وقتی پروژه انجام و همه صفحات داخلی ساخته و کنترل کیفی و رفع اشکال شد، پروژه روی دامنه تستی به صورت آنلاین به مشتری تحویل داده می‌شود. در این مرحله می‌بایست مابقی مبلغ قرارداد را مشتری پرداخت کند.

پلالنهای پشتیبانی را می توانید مشاهده کنید. ممکن است ترکیبی از آپشن‌های پلان های سه‌گانه مورد نیاز شما باشد و یا چیزی کمتر از پلان اول یا بالاتر از پلان سوم احتیاج داشته باشید. قیمت طراحی تم و قالب گرافیکی سایت اختصاصی را نیز بررسی کنید . خوشبختانه می‌توانید امکانات بیشتر را، در آینده،  به سایت خود اضافه کنید. لذا برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.اگر سوالی دارید به صفحه سوالهای متداول مراجعه فرمایید.

چنانچه برایتان هنوز سوالی بی پاسخ مانده است،هم اکنون تماس  بگیرید.

سبد خرید
نوار کناری
لیست علاقه مندی ها
حساب من