نحوه محاسبه هزینه و تعرفه طراحی سایت و قیمت گذاری

روال انجام قرارداد

نیازسنجی (Discover)

نیاز سنجی اولین و  مهمترین مرحله در اعلام هزینه طراحی یک سایت است.  اهداف پروژه، نمونه‌های مدنظر ، انواع محتوا، حجم محتوا نیز جزی نیاز سنجی است. بررسی سایت‌های رقبای داخلی و خارجی انجام می شود.

تماس با مشتری (Customer Negotiation)

کارشناس تحلیل نیازمندی‌ها نتیجه نیازسنجی مشتری را به دقت بررسی می کند. در فضایی کاملا شفاف و با شناختی روشن از پروژه اقدام به تدوین پیشنهاداتامه می کند.

اعلام هزینه (Qoute Invoice)

بر اساس نیازسنجی دقیق  ابعاد پروژه پیشنهادنامه دقیقی آماده میگردد. اعلام زمان و هزینه پروژه تدوین شده و برای مشتری ارسال می‌شود.

نهایی‌سازی پیش‌فاکتور (Qoute Finalization)

مشتری  پیش فاکتور دریافت شده را که اختصاصی وی تدوین شده را دریافت می کند . .سپس اگر تعدیلی در آن لازم می داند که قابلیت هایی را به آن بیفزاید یا کسر کند تقاضا میکند .

انعقاد قرارداد (Contract)

در این مرحله بر اساس فهرست صفحات و قابلیت های لیست شده و پیش نویس قرارداد برای مشتری ارسال می‌گردد. اگر مشتری سوالات یا ابهاماتی در مورد قرارداد داشت می پرسد .  نهایتا متن قرارداد  نهایی شده و قرارداد منعقد شده در دو نسخه برای مهر و امضاء آماده می شود.

پلالنهای پشتیبانی را می توانید مشاهده کنید. ممکن است ترکیبی از آپشن‌های پلان های سه‌گانه مورد نیاز شما باشد و یا چیزی کمتر از پلان اول یا بالاتر از پلان سوم احتیاج داشته باشید. قیمت طراحی تم و قالب گرافیکی سایت اختصاصی را نیز بررسی کنید . خوشبختانه می‌توانید امکانات بیشتر را، در آینده،  به سایت خود اضافه کنید. لذا برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.اگر سوالی دارید به صفحه سوالهای متداول مراجعه فرمایید.

سبد خرید
نوار کناری
لیست علاقه مندی ها
حساب من