پرسشهای متداول مشتریان راجع به خدمات پشتیبانی و نگهداری وردپرس

برای شما ممکن است سوالاتی در مورد نحوه پشتیبانی بارثاوا پیش بیاید.ما لیستی از سوالات خدمات پشتیبانی و نگهداری وردپرس در شرکت بارثاوا را برایتان آماده کرده ایم.

شما می توانید بر اساس نیاز خود هر یک از پکیج های پشتیبانی را انتخاب کنید.پکیج ها دارای سقف می باشند.در هر زمان پس از رسیدن به شقف پکیج می توانید آن را ارتقا دهید.برای اینکه نخواهید به ارتقا سطح زود هنگام برسید،حتما ابا کارشناسان ها مشورت کنید.کارشناسان بارثاوا با پرسیدن سوالات مربوطه به شما در این انتخاب کمک میکنند.کارشناسان با نیاز سنجی و بررسی سوالات پیشنهاد پکیج مناسب را ارائه میدهند.

اگر سرویس دهی مورد رضایت و تایید شما نباشد می توانید تمدید نکنید.سرعت پاسخگویی و کیفیت پشتیبانی ما باید موجب جلب رضایت شما بشود. واقعا سرویس پشتیبانی باید بر روی عمکرد سایتتان تاثیر مستقیم داشته باشد.ارگر هیچ تفاوتی ایجاد نشود،قطعا سرویس خود را قطع کنید.این عدم تمدید ما را متوجه میکند که خدماتمان مورد توجه نبوده و باید آن را ارتقا کمی و کیفی بدهیم.

چنانچه دوره پشتیبانی شما به اتمام نرسیده باشد ،الباقی مبلغ تا انتهای دوره به شما عودت داده میشود.بک آپ کامل سایت به شما داده می شود.دستورالعمها در خصوص جابجایی بک آپ به شما داده میشود.

خیر. اما یک مبلغی اخذ خواهد شد تا سایت شما قبل از ورود دوباره به محدوده پشتیبانی ما، ابتدا در قرنطینه قرار گرفته و از لحاظ موارد زیر بررسی شود که آیا در این مدت دوری از پشتیبانی بارثاوا برایش مشکلی بوجود آمده یا خیر.

از جمله موارد بررسی در زمان قرنطینه به شرح زیر می باشد.

1-کلیه پلاگینهای سایت مورد بررسی قرار می گیرد.

2-آیا در این مدت عدم تمدید کد مخربی در کدهای سایت شما ایجاد شده یا نشده است.

3-تنظیمات داخلی سایت بصورت صحیح انجام شده و یا مواردی ایراد پیدا کرده است.

4-سطح دسترسی کاربران بر اساس اصول منطقی می باشد و یا خیر.

در حال حاضر کلیه شرکتهای طراحی وب خدمات خود را بصورت مجزا محاسبه می کنند.زمانی که وی سایت تحویل مشتری میشود کار در بخش طراحی به اتمام می رسد. در گذشته  ۱۰ تا ۲۰٪ از مبلغ قرارداد پروژه طراحی سایت، به عنوان مبلغ تمدید پشتیبانی سالانه در نظر گرفته می شده. 

اما این کار لزوما صحیح نیست و شرکت های معتبر طراحی وب دنیا نیز به این روش عمل نمی‌کنند. گاها مشتری با تشکیلات گسترده نیاز به خدمات کمی دارد. گاها مشتری با تشکیلاتی کوچک و وب سایتی نه چندان بزرگ، حجم کار بسیار زیادی را از واحد پشتیبانی تقاضا دارد. گاها یک مشتری در سال اول بعد از تحویل گرفتن سایت، خدمات پشتیبانی بیشتری لازم داشته باشد تا سال های بعد. 

با پکیج های متفاوتی که ما ارائه میدهیم ،دقیقا به مشتریمان حق انتخاب میدهیم.مشتری بسته به نیاز  پکیج پشتیبانی خود را انتخاب می کند.

گاها مواردی پس از تحویل سایت به مشتری مورد نیاز می شود.این موارد با پرداخت هزینه به بارثاوا قابل انجام می باشد.

1-تغییر تم گرافیکی سایت و طراحی بنرها و عکس ها و آیتم های گرافیکی پس از طراحی اولیه و راه اندازی سایت.

2- ورود داده در وب سایت و مسئولیت صحت و سقم اطلاعات.

3- تضمین امنیت سایت در برابر تهدیدات و حملات امنیتی هکرها و یا جبران خسارت های مالی یا داده ای احتمالی آن.

4-بی توجهی وبمستر یا مدیر سایت  در پاک کردن یا دستکاری اشتباه داده های پلاگین ها.

5- تغییرات انجام شده  بخشی از کد های وب سایت  توسط وبمستر.

6-توسعه وب سایت و افزودن قابلیت هایی که در تفاهم‌نامه سایت و یا در پکیج انتخابی  مدیریت محتوا نبوده است.

بله.گاها مشتری تیم یا فرد متخصص برای پشتیبانی فنی وب سایتش را دارد. اما استفاده از پلاگین های غیر رایگان  در سایت می باشد، که می بایست سالانه تمدید شود. بعد از راه اندازی و طی یکسال اول این مبلغ توسط یارثاوا پرداخت شده است.اما اگر قصد عدم تمدید پشتیبانی ما را دارید، برای سال های بعد باید خودتان این مبالغ را پرداخت و لایسنس سالانه این پلاگین ها را تمدید کنید.

وقتی شما تحت پشتیبانی بارثاوا لایسنس توسعه دهنده این پلاگین ها را گرفته، این مبلغ تحت هزینه پشتیبانی شما پوشش داده می شود. اما وقتی از پشتیبانی بارثاوا بیرون آمدید، باید خودتان پرداخت بفرمایید. 

 

وقتی شما از خدمات هاستینگ استفاده می‌کنید، امکانات فراوانی برای پشتیبانی در اختیار تیم فنی قرار می‌گیرد. مواردی از قبیل:

  • ارائه SSL مبتنی بر Let’s Encrypt

  • امکان تغییر تنظیمات سرور بر اساس نیاز تیم پشتیبانی.

  • دسترسی سطح ادمین با امکانات تخصصی فنی بر روی سرور و اکانت مشتری.

  • تنظیم WAF تخصصی، برای پشیگیری از آخرین روش‌های هک و تخریب وردپرس.

  • پشتیبان‌گیری لحظه‌ای از سایت.

  • و قابلیت کوچک و بزرگ دیگر که در اختیار تیم فنی است.

از سوی دیگر، کارشناسان بارثاوا به موقع، هرگونه بروزرسانی در سطح سرور را انجام می دهند .این پشتیباین، جلوی بروز خیلی از مشکلات احتمالی را می گیرد. بدین ترتیب خیلی از مشکلات پیش از بروز حل خواهند شد.

نهایتا نیز کارایی، سرعت و امنیت سرور موجب می‌شود تا درخواست‌های شما را در مدت زمان کمتری انجام دهیم . تبعا نیز هزینه کمتری برای پشتیبانی از شما مطالبه کنیم.

با عنایت به اینکه در صورت راه‌اندازی سایت روی هاستینگ مشتری (به ویژه سرور اختصاصی درون سازمانی) از تمامی این قابلیت‌ها و امکانات محروم خواهیم بود.لذا زمان و انرژی بیشتری از ما صرف خواهد شد. این دلیل اصلی دو برابر شدن هزینه مربوطه است.

از سابقه‌ای که از کمال‌محوری و ایده‌آل‌نگری و مشتری‌مداری بارثاوا دارید، مطمئن باشید اگر چنین چیزی لازم بود، این کار را می‌کردیم. مشتریان ما نیاز به چنین رویکردی ندارند . همان پاسخگویی در ساعات اداری و روزهای رسمی کار بارثاوا، یعنی شنبه تا چهارشنبه، ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر، کاملا رضایتمندی ایشان را، کفایت می‌کند.

1-با زحمات بی‌وقفه همکاران، سایتی دست مشتری می‌دهیم که هر روز و هر ساعت به مشکل برنخورند.شیفت شبانه و شیفت روزهای تعطیل، برای جوابگویی به مشتریانی است که به مشکل خورده و مستاصل شده اند. به عبارت بهتر، به جای سرمایه‌گذاری روی پشتیبانی و افزودن تعداد کادر پشتیبان و …، روی پایداری زیرساخت‌ها و امنیت بالا و در دسترس‌پذیری مداوم سرویس‌ها انرژی گذاشته‌ایم.

2-آمار و نمودارهای زنده تماس‌های مشتریان با واحد پشتیبانی ما در سیستم مکانیزه سانترال دفاتر، هیچ وجود چنین نیازی را نشان نمی‌دهد.

3–گرچه تا امروز مشکلی رخ نداده و احتمالش کم است، اما اگر روزی مشکلی برای یک یا چندین سایت ما بروز کرد، پرسنل متعهد و دلسوز بارثاوا حمیت لازم، برای حضور شبانه‌روزی ولو در روزهای تعطیل، برای حل مسائل مشتریان را، خواهند داشت.

 

4-سیستم‌های خودکار نظارتی ما سایت‌ها را زیر نظر دارند . اگر مشکل یا قطعی سرویسی یا از دسترس خارج شدنی برای هر یک بروز کرد، زودتر از مشتری بهره‌بردار، همکاران واحد فنی پشتیبانی ما هستند که مطلع می‌شوند .گاه حتی، بدون اینکه مشتری متوجه شود، مشکل را مرتفع می‌کنند.

چنانچه برایتان هنوز سوالی بی پاسخ مانده است،هم اکنون تماس  بگیرید.

سبد خرید
نوار کناری
لیست علاقه مندی ها
حساب من