طراحی سایت

نمونه ای از سایت های شرکتی داخلی با ایده متفاوت

نمونه ای از سایت های شرکتی داخلی با ایده متفاوت

فهرست مطالب

نمایش سه‌بعدی هنرمندانه کالا

شرکت جعبه ابزار جادویی، در طراحی سایت شرکتی خود، در صفحه ای که قصد معرفی محصولات خود را داشته است، اجازه چرخاندن محصول از زوایای مختلف را به کاربرانش میدهد.

محصول را با حرکت ماوس می چرخد. در حین چرخش میتوانید کالا را از زوایای مختلف ببینید. بازی زاویه تابش نور در تصویر در حین چرخاندن، به شما دیدی سه بعدی از محصول دادمیدهد. حس عمیقی از جنس و بافت محصول را در ذهن خود لمس خواهید کرد.

در مورد تبلت، نه چرخیدن که طرز باز شدن کاور آن به حرکت ماوس واگذار شده است . در مورد کلاه کاسکت، بدون نیاز به حرکت ماوس، کلاه را دائما در یک جهت و با سرعتی مشخص می چرخاند.

در مورد کفش ورزشی آبی رنگ، می توان آن را بسته به حرکت درگ ماوس، در چهار جهت چپ و راست و بالا و پایین چرخاند. 

طبعا این طرز معرفی محصول میتواند منجر به فروش بهتر کالا روی سایت شرکتی شود . فروشی موفق برای تولیدکننده یا عرضه کننده این محصول است.

اسلایدر ابتدای سایت متفاوت

شرکت داستان تیل، در طراحی سایت شرکتی پپ خود، از اسلایدر زیبا با حرکت و افکتی متفاوت بهره برده است.

به جای استفاده از مرسوم اسلایدرها. این سایت از روشی استفاده کرده است . عکس اسلاید بعدی بصورت کوچک در کادری سفید رنگ زیر سمت راست پایین اسلایدر بزرگ فعال ظاهر می شود.

وقتی آن را کلیک کنیم و یا زمان لازم برای رد شدن اسلاید فعلی طی شود.وقتی نوبت به آن رسید، بزرگ شده و در قالب عکسی تمام صفحه، بک گراند تمام صفحه سایت می شود. 

یک نوار پر شونده مدت زمان نمایش اسلاید فعلی را نشان میدهد . نشان میدهد که از روی سه اسلاید فعال ما اکنون روی کدام هستیم.

این اسلایدر متفاوت و زیبا بمحض ورود کاربر به سایت توجه او را به خود جلب میکند .به علت پیاده سازی درست آن هیچ مشکلی هم با طراحی سایت ریسپانسیو ندارد.

استفاده از ویدئوی پس‌زمینه

رستوران خانه دودی چهار رود، در طراحی سایت شرکتی  خود، در پ صفحه اول، از ویدیوی پس زمینه استفاده کرده است .

یک ویدیوی بی صدا، کم حجم، تکرار شونده و زیبا با پخش خودکار.  یک لایه خاکستری ظریف روی آن کشیده شده تا متون سفید رنگ روی آن، خوانا باقی بمانند.

در این ویدیو پس زمینه، در نمایی کوتاه اما کاملا واضح، متوجه می شویم که موضوع سایت معرفی یک رستوران جنگلی است . غذاهای خود را روی آتش برآمده از چوب درختان و آمیخته با طعم و بوی دود سرو میکند.

فیلمبرداری نرم و از نزدیک از حرارت بخاری که از گوشت طبخ شده بر می خیزد. نه تنها ذائقه انسان را به ترشح وا میدارد که تاحدودی حتی باعث احساس بو و طعم قضا در شامه و دهان می شود. کاری منحصر بفرد از شرکت طراحی سایت این پروژه.

سبک ویدیوی  میتواند بسیار به جذابیت و گویایی سایت بیفزاید.

 

شما همچنین از پلالنهای پشتیبانی می توانید استفاده کنید. طراحی تم و قالب گرافیکی سایت اختصاصی شما صورت خواهد گرفت . خوشبختانه می‌توانید امکانات بیشتر را، در آینده،  به سایت خود اضافه کنید. لذا برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.اگر سوالی دارید به صفحه سوالهای متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *