سئو

5اقدام و نکته مهم قبل از راه اندازی سایت سئو محور

5اقدام و نکته مهم قبل از راه اندازی سایت سئو محور
فهرست مطالب

در طراحی و ساخت سایت سئو محور ، صرف داشتن سایت به معنای پیدا شدن در نتایج موتور جستجو نیست .شما باید بعد از تحویل گرفتن سایت تان از طراح، مطابق با برنامه ای زمانبندی شده، بسته به میزان رقابتی که در هر کلیدواژه هست، اقدام به بروزرسانی منظم وب سایت تان بکنید. لذا باید برنامه زمانبندی آپدیت ماهانه سایت انجام شود. از نتایج تحقیقات کلیدواژه ای استخراج شود، تا شما بتوانید ارزیابی کنید آیا هم اکنون توانایی این حجم از آپدیت را دارید یا ندارید. یا نیاز خواهید داشت تا یک ادمین سایت و وبمستر تمام وقت در تشکیلات خود، به این مهم اختصاص دهید.

سئو را مسابقه ای بدانید که سایت سئو محور شما قرار است با سایت های رقبا در آن به رقابت بپردازد. هر صفحه از سایت شما، کاندید کشور شما و هر کلیدواژه مانند رشته ای ورزشی است. شرکت در چنین رقابتی بدون رصد کردن رقبایتان، کار عاقلانه ای نیست. بهتر است در سئوسازی هر کلیدواژه، ابتدا نتایج سایت های رقیب در سرچ ان کلیدواژه را باز کنید .میزان تولید محتوای آنها، کیفیت کار، عکس ها و ویدیوها، تنوع تیپ محتواها، نوع قلم و نگارش، ایده های محتوایی و کلمات حاشیه ای را بررسی کنید. تا بعدا بتوانید در صفحه ی سایت خود، قدری کاملتر، یک سر و گردن بالاتر، کیفی تر و پرمحتواتر کار کنید.

گرچه اهم فعالیت های سئو بدست خود شما اتفاق خواهد افتاد. لازم است زیر نظر یک استاد سئو باشید. استادی که بر روند کاری شما نظارت کند، اشکالات کار سئوی شما را به شما گوشزد کند .به شما مشاوره سئو سایت بدهد و به شما بیاموزاند سئو کلاه سفید چیست و فرق سئو کلاه سفید و سیاه در چیست. لذا بایست در این استخدام مشاور سئو دقت کنید .شرکتی را که واقعا اصولی مشاوره سئو و بهینه سازی میکند را برگزینید.

باید سئو را به چشم فرایندی مرحله به مرحله و پروژه ای تمام عیار ببینید.  می بایست با سنجش دقیق و تخمین اصولی زمان و قیمت همراه باشد. هم  خود را متعهد به مراحل آن کنید و هم پارتنر فنی سئوی شما. سنجش درست میتواند از بروز مشکلات، عدم تطابق انتظارات با واقعیات و بروز ابهامات در آینده جلوگیری کند.

شما همچنین از پلالنهای پشتیبانی می توانید استفاده کنید. طراحی تم و قالب گرافیکی سایت اختصاصی شما صورت خواهد گرفت . خوشبختانه می‌توانید امکانات بیشتر را، در آینده،  به سایت خود اضافه کنید. لذا برای ارزیابی دقیق زمان و هزینه پروژه خود و دریافت پیش‌فاکتور خاص خود، با ما تماس بگیرید.اگر سوالی دارید به صفحه سوالهای متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *