3اصل بارثاوا در قیمت‌ دهی پروژه های وب سایت

3اصل بارثاوا در قیمت دهی پروژه های  وب سایت

3اصل بارثاوا در قیمت‌دهی پروژه های وب سایت

1-  پاک بودن درآمد.

 اگر کاری که برای مشتری انجام میدهیم به علت بروز خطا یا کم کاری یا خطای انسانی از سمت ما باشد ،سریعا اقدام به رفع آن میکنیم .هزینه اضافی را به مشتریمان تحمیل نمیکنیم. نزدیکترین راه به موفقیت و سودآورترین روش کسب و کار، درستی و صداقت و خدمت و تعهد به کیفیت است . فطرت های پاک مردم و مشتریان، به خوبی و بسیار قوی، بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت. در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار هستند که ماندگار خواهند ماند.

2-دریافت هزینه بر اساس پروژه.

تعریف پروژه بر اساس بزرگی و کوچکی و همچنین میزان کار شده بر روی قیمت تاثیر گذار است.درخواستهای مشتری از سایتش در افزایش و یا کاهش قیمت تاثیر گذار می باشد. لذا ما کاری به وسعت یا کوچکی  تشکیلات مشتری،صاحب نامی برند او، دامنه سود یا درآمدها و دارایی های او نداریم. چه بسا که برندی صاحب نام یا تشکیلاتی گسترده پروژه ای کوچک بخواهد وچه بسا یک شخص بدون اسم و رسم قبلی، وب سایتی بزرگ و پر از قابلیت تقاضا کند. ما ابعاد کار و زحمتی که برای پیاده سازی سایت بایست متحمل شویم را می‌سنجیم.البته شأن مشتری و برند او و سطح انتظارات و توقعاتش را در نظر میگیریم .با این توضیح،پروژه واحد را، به دو مشتری، دو جور اعلام قیمت کنیم، غیر اخلاقی می‌دانیم و این‌ کار را نمی‌کنیم.

3-عدم درخواست زمان و هزینه اضافی.

 در ابتدا،با تیمی متخصص و زبده پروژه را می‌سنجیم و تخمین زمان و هزینه اعلام می‌کنیم.تحت هیچ شرایطی در آینده و حین اجرای پروژه، اضافه زمان یا اضافه هزینه از مشتری تقاضا نمیکنیم. زیرا حق مشتری میدانیم که بتواند روی بودجه و زمان خود برنامه ریزی کند.ارتکاب به این عمل زشت را ،خلاف اخلاق کسب و کار می دانیم. بر همین اساس با تلاش فراوان زیرساخت هایی را به وجود آورده ایم که مطمئن شویم تمام ابعاد پروژه برای ما روشن می شود.مکانیزم هایی را ساخته ایم که محاسبات ما نظام مند و سیستماتیک باشد. بر این اساس خطا و فراموشی و نسنجیدگی، حتی الامکان، سهوا یا عمدا، پیش نیاید. تنها موارد مشمول تقاضای اضافه هزینه آتی، مواردی است که مشتری خودش هم قائل است . مواردی که در فرایند نیازسنجی ما مطرح نشده و به تازگی جزی درخواست های جدید مشتری می باشد.

چنانچه برایتان هنوز سوالی بی پاسخ مانده است،هم اکنون تماس  بگیرید.

سبد خرید
نوار کناری
لیست علاقه مندی ها
حساب من